Firemní dárky

 

 

ZAMĚSTNANCI

KLIENTI A OBCHODNÍ PARTNEŘI

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

Zaměstnanci Klienti a obchodní partneři Developerské projekty
Dárky pro zaměstnance k narozeninám, výročím nebo třeba k narození dítěte. Dárkové koše pro vaše klienty a obchodní partnery. Dárkové balíčky pro klienty developerských projektů.

Branding na míru vašim potřebám

Poptávka

Vyplňte náš dotazník. Budeme potřebovat praktické informace, jako je datum plánovaného dodání, přibližný počet dárků, typ události, na kterou se připravujete a také barevnost vašeho loga.

Informace

Okamžitě vám zašleme informace, které vám pomohou rozhodnout, zda je naše nabídka pro vás atraktivní. Rádi se s vámi telefonicky spojíme a upřesníme detaily.

Schválení 

Dárek vyladíme k dokonalosti a hlavně vaší spokojenosti, ať už jde o ložo vaší společnosti, komplimentku nebo jiné přizpůsobení. Jakmile si odsouhlasíme finální návrh dárků, pošleme Vám zálohovou fakturu. Pak přichází čas, abychom začali připravovat vaše dárky.

Dodání dárkových balíčků

Zajistíme všechny aspekty přepravy. S radostí Vám koše osobně doručíme na místo oslavy nebo přímo do Vaší firmy. My se postaráme o to, aby bylo všechno perfektně připraveno a vy můžete relaxovat.

 

Vyberte si z předpřipravených dárkových balíčků nebo nás kontaktujte s požadavkem na sestavení balíčků na míru vašim potřebám.

  Podívejte se na katalog dárkových balíčků

 

- BYLO NÁM CTÍ OBDAROVAT -

Nevybrali jste si, případně chtěli byste balíček na míru vašim potřebám? Neváhejte nás kontaktovat. Žádný požadavek pro nás není překážkou. 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz