Speciální příležitosti

 

NAROZENINY A VÝROČÍ

SVATBY

ROZLUČKY SE SVOBODOU

Narozeniny a výročí Svatby Rozlučky se svobodou
Navrhneme dárek k narozeninám nebo jiným výjimečným příležitostem pro vaše nejbližší a přátele.  Připravíme dárkové balíčky na míru vaší svatbě. Obdarujte svatebčany vkusným dárkem a nechte je, ať si kousek vašeho nezapomenutelného dne vezmou sebou domů.  Zpestřete si vaší rozlučku se svobodou něčím výjimečným. Připravíme vám dárkové boxy tak, aby váš den byl neopakovatelným zážitkem pro všechny. 

Sestavíme nezapomenutelné dárkové balíčky pro vaše významné události

Poptávka

Vyplňte náš dotazník. Budeme potřebovat praktické informace, jako je datum plánovaného dodání, přibližný počet dárků, typ události, na kterou se připravujete a také barevnost vašeho loga.

Informace

Okamžitě vám zašleme informace, které vám pomohou rozhodnout, zda je naše nabídka pro vás atraktivní. Rádi se s vámi telefonicky spojíme a upřesníme detaily.

Schválení 

Dárek vyladíme k dokonalosti a hlavně vaší spokojenosti, ať už jde o ložo vaší společnosti, komplimentku nebo jiné přizpůsobení. Jakmile si odsouhlasíme finální návrh dárků, pošleme Vám zálohovou fakturu. Pak přichází čas, abychom začali připravovat vaše dárky.

Dodání dárkových balíčků

Zajistíme všechny aspekty přepravy. S radostí Vám koše osobně doručíme na místo oslavy nebo přímo do Vaší firmy. My se postaráme o to, aby bylo všechno perfektně připraveno a vy můžete relaxovat.

 

Vyberte si z předpřipravených dárkových balíčků nebo nás kontaktujte s požadavkem na sestavení balíčků na míru vašim potřebám.

  Podívejte se na katalog dárkových balíčků

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz