Speciální příležitosti

 

NAROZENINY A VÝROČÍ

SVATBY

ROZLUČKY SE SVOBODOU

Narozeniny a výročí Svatby Rozlučky se svobodou
Navrhneme dárek k narozeninám nebo jiným výjimečným příležitostem pro vaše nejbližší a přátele.  Připravíme dárkové balíčky na míru vaší svatbě. Obdarujte svatebčany vkusným dárkem a nechte je, ať si kousek vašeho nezapomenutelného dne vezmou sebou domů.  Zpestřete si vaší rozlučku se svobodou něčím výjimečným. Připravíme vám dárkové boxy tak, aby váš den byl neopakovatelným zážitkem pro všechny. 

Sestavíme nezapomenutelné dárkové balíčky pro vaše významné události

Poptávka

Vyplňte formulář dotazů! Potřebujeme praktické informace, jako je datum dodání, přibližný počet dárků, o jakou událost se jedná a barva vašeho loga.

Sdělení

Okamžitě vám zašleme informace, které budete potřebovat k tomu, abyste se rozhodli, zda se Vám nabídka líbí. Rádi Vám zavoláme a upřesníme si detaily.

Schválení konstrukce

Spolupracujeme na revizích designu, dokud není perfektní! Jakmile si odhlásíme konečný návrh dárků, pošleme Vám zálohovou fakturu. Po zaplacení faktury gratulujeme. Je čas, abychom začali budovat Vaše dárky.

Dodání dárkových balíčků

Zvládneme všechny aspekty přepravy, rádi Vám koše osobně přivezeme na oslavu nebo do Vaší firmy. Vy relaxujete a my Vám vše dokonale připravíme.

Vyberte si z předpřipravených dárkových balíčků nebo nás kontaktujte s požadavkem na sestavení balíčků na míru vašim potřebám.

  Podívejte se na katalog dárkových balíčků

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz